Červenec 2009

Robert Pattinson

22. července 2009 v 19:27 | cat´s


Manga aneb tuhle knihu chci!!

15. července 2009 v 12:12 | cat´s |  oblíbení autoři
//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ //]]>
tak tyhle tři knihy bych ráda viděla ve své skromné knihovničce....mno pokusím se je sehnat..co na ně říkáte vy?

miluj .........

13. července 2009 v 22:12 | cat´s |  ostatní

miluj kluka...

1.Miluj kluka, který ti neříká, že jsi "sexy", ale že jsi krásná! 2.Toho, který ti zavolá zpátky, když jsi ty položila. 3.Toho, který zůstane vzhůru jen proto, aby tě viděl spát. 4.Toho, který líbá tvé čelo. 5.Toho, který tě chce ukázat celému světu, i když nejsi zrovna miss. 6.Toho, kterému je úplně jedno, jestli jsi časem ztloustla nebo zhubla. 7.Toho, který říká: "Co si dáš, broučku? Já vařím." 8.Toho, který tě před svými přáteli vezme za ruku. 9.A toho, který tě představí svým přátelům se slovy: "Tak to je ona." 10.Miluj ho, protože on miluje tebe a bude tě zřejmě milovat navždy.
zdroj:kirmanova.blog.cz

kluci jsou jako...

13. července 2009 v 21:53 | cat´s |  ostatní

kluci jsou jako...

Kafe: Nejlepší jsou silní, žhaví, kteří tě dokážou udržet vzhůru celou noc.
Reklamy: Nemůžeš jim věřit ani slovo. Vysoké podpatky: Jakmile se v tom naučíš chodit, máš vyhráno. Horoskopy: Pořád ti ukazují, jak má co být, a skoro vždycky se pletou. Místa k parkování: Ti nejlepší jsou už zabraní a zbývají jen špatní nebo směšně malí. Ubrousky: Objeví se, až když je jídlo na stole. Sněhová vánice: Nikdy nevíš, odkud přijde a jak dlouho bude trvat. Ojetá auta: Na ty, co snadno získáš, se nemůžeš spolehnout. Banány: Čím jsou starší, tím rychleji ztrácí formu. Mimina: Nejdřív ti přijdou roztomilí, ale pak po nich pořád jenom uklízíš.
to mě dostaloo.....!!!! zdroj:Kirmanova.blog.cz

komenty ze 3. lekce

8. července 2009 v 12:29 | cat´s |  japonština
jsi take ninja z konohy?? - Anata mo Konoha no ninja desuka?
take nejsi ninja z konohy?? - Anata mo Konoha no ninja dewa arimasenka?
Nepojime neco? = Nanika tabemasenka?
Nepopijeme neco = Nanika Nomimasenka?

Boku znamena "ja" ale pouzivaji to kluci. Watashi je taky "ja" ale pouzivaji to spis holky, nebo potom dospeli (muzi i zeny)... Este existuje "ore" coz je taky "ja" ale trochu drsnejsi forma (pouziva napr sasuke)...

Sumimasen ga,(watashi wa) shukudai wo wasuremashita すみませんが、(私は)宿題を忘れました。= omlouvám se, ale zapoměl(a) jsem domácí úkol.
nebo lépe: Sumimasen ga, (watashi wa) shukudai wo wasurete shimaimashita, což znamená to samé, ale dáváš najevo, že jsi něco udělala špatně.
věta "nemám domácí ukol" byla Sumimasen ga, (watashi wa) shukudai ga arimasen.

toto je pár chytrejch komentů z www.konoha.cz ... vím, že bych to neměla kopčit, ale ostatní taky mají právo to umět.. Tak se na mě pls nezlobte..XD