Září 2012

A Dying scream makes no Sound...

26. září 2012 v 14:13 | Kissu |  Téma týdne
I don´t care... somehow... I don´t

Nevím jak a kdy se to stalo, ale přestalo mi záležet na věcech, které si zaslouží pořádnou dávku zájmu.

Možná jsem jen byla unavená ze starání se.
Možná můj zájem postupně odvál vítr.
Možná něco ve umřelo.
Možná všechno najednou.

Je to jako chodit po rozbitém skle a necítit žádnou bolest. Krvácíte, víte, že je to špatné, ale na ničem z toho nezáleží. Je to jedno. Všechno je jedno. Téměř nic mimo můj spoutaný svět není dost důležité, abych to nemohla zahodit do škatulky Nezájem.
No tak, jen si uhoď, vždyť na tom nesejde.
Bodejte, trhejte Mě na kusy.
Svět ani nemrkne a já už to téměř nevnímám.

If I touch a burning candle I can feel no pain.
If you cut me with knife it´s still the same.

Jednou přijde chvíle, kdy už další bolest nemůže přijít. Pomyslný pohár přeteče a jeho obsah se rozlije uvnitř vás. Pronikne i do nejvzdálenějších koutů vaší duše. Nechá vás prožít zoufalství topícího, než se pomalu vstřebá. Prostoupí vás skrz naskrz a ustálí se v určité hladině. A od té chvíle nic jiného není. Stále stejná mizérie. Zvyknout se dá prý na všechno a zdá se, že když to malé světýlko ve vás umře, je to vážně pravda.

Tak neměj strach, za chvíli bude po všem.
Klidný, mírumilovný šepot tě ukolébá
a až se vzbudíš, už se nebudeš bát.
Just turn it off.
No hurt, no suffer, nothing inside.

Nemůžeš zlomit srdce, které tam není. Čistý chlad tě naplní a nechá všechno odeznít. Předstírej úsměv, hraj si na štěstí, nic z toho to už nezhorší. Už nezáleží na tom, co jsi dřív cítila. City ostatních nic neznamenají. Co je a co bude? Koho to zajímá, je to jedno... Tyhle bledé oči už nezahoří.

Yes My Dear I know. It suffocates you... You want to feel. Rather another pain than nothing, it doesn´t matter what. But you know Sweetie, your goblet is broken. Not this way... Maybe the pain of your body would be enough. Let´s try it, show me few drops of blood...


Pretty Little Liars 3x13

6. září 2012 v 18:48 | Kissu
Musím, říct, že na tenhle díl, se vážně těším (bohužel vyjde až koncem října Nerozhodný ). Doufám, že se Caleb uzdraví a holky to zase překonají. Pokud jde o mě, tak si nemyslím, že by Tobby byl A. Prostě to nejde, myslím, že se tím snaží jen Spancer chránit. Ale i tak jsem napnutá, jak se to s ním vyvrbí :D. Přesně jak si tvůrci seriálu přáli, jsem PLL naprosto pohlcená.
Nejradši z dívek mám asi Spancer a Ariu s Hannou :). Cece taky není špatná, ale jde z ní trochu strach a z Paige taky :D.