Září 2013

Setkání s literární postavou

26. září 2013 v 20:37 | Kissu |  VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ-moje tvorba
Rozhodla jsem se připojit do soutěže o nejlepší povídku, ale musím přiznat, že omezený rozsah mi dělal docela problémy. Při dodatečném mazání přebytečných znaků jsem si skoro rvala vlasy. Kniha, ze které postava pochází je pro mne srdeční záležitostí a Myšku budu milovat až do smrti. ( A háhá, počet znaků je 1800 přesně! :D :D :D ) Na rozhovor s Myškou v mé povídce nedojde, mé budoucí já na něj není připravené a asi nikdy nebude.

Kniha: Ledový oheň
Autor: Kai Meyer
Postava: Myška (a nenechte se zmást, jedná se o člověka :D )

Zrada zná mé jméno

15. září 2013 v 19:28 | Kissu |  O mně
Víte, vždy jsem patřila k lidem, co jsou až příliš opatrní. Bála jsem se, aby se nic neobrátilo proti mě. Jako bych žila karetní strategií. Jedna chyba a je konec. Nikdy jsem zbytečně neriskovala, v sázce je příliš mnoho. Tak proč jsem to udělala? Proč jsem byla tak zbrklá? Vsadila jsem vše na jedinou kartu a kvůli čemu?! Jen pro svůj pocit nadřazenosti a moci! Pro svoje vlastní ego! Roztrhala jsem si padák a už se blížím k zemi. Čeká na mě s krutou radostí. Hrála jsi a prohrála. Zradila jsme sama sebe a ostatní se přidali. Šíří se to jako nákaza, přes sladká slova a sladký den. A je to tu. Všechno, čeho je se obávala. Opravdu je to tu. Nikdy jsem si nemyslela, že se to vážně stane.
Byla jsem naivní. A je to jen a pouze moje chyba. Za chyby se platí a já teď budu trpět. Ale co když bude cena příliš vysoká?...

Zkusíme pro změnu kecy.

12. září 2013 v 22:30 | Kissu |  O mně
- Po dlouhé době jsem se rozhodla, že bych sem mohla napsat i něco normálního, než jen mé psychické výlevy. Lidé to totiž na svých stránkách - světe div se - dělají neustále. I když přijde mi to trochu zvláštní. Jako bych si povídala s počítačem o tom, jaký jsme měla den, ale jeho to evidentně moc nezajímá. (Ano, nemám moc v lásce domácí zvířata, a tak jsem si pojmenovala notebook. A je lepší něž jakýkoli mazlíček.) A můžeme si nalhávat, co chceme, ale to zní poměrně creepy.
- Jak se zdá, tak už mi zase funguje počítadlo návštěvnosti! Po dvou letech!!! Takže už vás konečně vidím! Jsem na provozovatele blog.cz fakt hrdá. Dobrá práce, hoši.
- Taky se asi zapojím do soutěže o povídku "setkání s oblíbenou postavou z knihy" (nebo tak nějak). Pročítala jsem si několik prací a musím říct, že jsou mezi nimi opravdu zajímavé kusy. (O tom zbytku, co mě nezaujal radši pomlčím). Mco šancí na postup do top 10 nevidím a i kdyby se mi to povedlo, hlasování na blogu a fb opravdu nedávám (nesnáším tenhle systém! Žebrání o hlasy není můj styl. Proč to prostě nemůže vybrat porota? No jasně, všichni víme proč, ale stejně je to blbej důvod.)
- Chci začít zase kreslit a psát. A tentokrát to chci opravdu dodržet.
- A rozhodně hodlám nakopat zadek ruštině, ájině a japonštině. Jo, chci být drsnej borec se třema jazykama.

Tak a tím končí můj "deníček". Příště čekejte zase podivná textová uskupení a hudební vsuvky.
ps: Fuj! Nesnáším psaní nespisovnou češtinou! Končím s tím!